Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kémia tananyagon...

Szerintetek a kémia tananyagon belül a szervetlen, illetve a szerves kémia részt emelt szinten mennyi idő megtanulni tökéletesre?

Figyelt kérdés
Általános kémiát teljesen megtanultam, átvettem, illetve rengeteget számoltam, szóval már csak szinte az lenne hátra, de már elég régen foglalkoztam a kémia azon részével és hát ugye a követelménynek az igen nagy része. Ti mennyi idő alatt lennétek képesek megtanulni emelt szinten?

2012. dec. 31. 01:32
 1/1 anonim ***** válasza:

ezeknek a kérdéseknek mi értelme van? vagy most milyen választ vársz? pontosan 425897912 óráig fog tartani míg megtanulod.


egyébként a szervetlen nem nehéz, még egyetemen is viszonylag könnyű volt a szigorlat is belőle (kémia szakos vagyok). a szerves már nehezebb, de az sem vészes, főleg nem középiskolában.

2012. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!