Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

alapvetően óvónő szeretnék lenni de kéne egy B terv,ha nem vesznek fel a fősulira.

bölcsödében is szívesen dolgoznék de amit láttam OKJ-s képzést annak tulajdonképp egészségügy az alapja és én nem lennék képes kórházi gyakorlatra,meg,hogy szúrkáljam szegény gyerekeket.

tudtok valamit ajánlani,olyat ami ingyenes?

esetleg OKJ képzés főiskolán?


2012. jan. 31. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
kisgyermek- és csecsemőgondozó.
2012. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez OKJ, bocsi, lemaradt :)
2012. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég erősen kétlem, hogy OKJ-s képzés keretében kórházban kellene gyerekeket szurkodni....
2012. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

minden amit néztem van ilyen egészségügyi gyakorlat:S

nővérem is ilyen suliba járt,OKJ-s ő kimondottan csecsemős nővérnek tanult,ott nyilván erre épült a kézés és ugyanott képzik a bölcsiseket,kisgyermekggondozókat és azt mondták neki a suliba,hogy ők is kint voltak gyakorlaton kórházba meg ilyenek...

2012. jan. 31. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!