Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet az interneten a...

Hol lehet az interneten a kémia érettségihez a 70 elvégzendő kísérletet letölteni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, és gondolom másnak is. Ha már kiírták a kérdést elnézést kérek, nincs most időm keresgélni. Köszönöm a kedves kommenteket! :)

2013. jan. 2. 19:15
 1/3 anonim válasza:
én anno nem találtam meg sehol egyben, viszont nagyon ajánlom Czirók Endre " Saját kémialaborom a sikeres érettségihez" c. könyvét, abban szinte benne van az összes, azt a párat ami hiányzik pedig meg tudod keresni az interneten! sok sikert az érettségihez :)
2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem volt egy tanár ismerősöm, ő fénymásolt egy könyvet. abba benne volt az összes kísérletem leírása. igaz, én csak középszinten érettségiztem. sajnos a könyv címére nem emlékszem, de ha esetleg megtalálom, leírom neked.
2013. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi de könyvem nekem is van hozzá, én azért keresem ezeket a kísérleteket, mert várhatóan ezek lesznek idén. Állítólag legalábbis. Ja és igen, nem mondtam, hogy nekem emelt szintre kellenek. :)
2013. jan. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!