Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a szöveg mit jelent magyaru...

Ez a szöveg mit jelent magyarul? Csak nagyjából a lényeg kéne. (német)

Figyelt kérdés

Egy állítólagos kutyasampon hátoldalán olvastam ezt.

Nem tudok németül, viszont olyanról még nem hallottam, hogy meg legyen szabva hogy hány ml "sampont" kell felhasználni alkalmanként.


"Erganzunsfuttersmittel für Hunde. Beaphar Bio Haut-und Fellkur aus natürlichem Schafsteff ist eine köstliche

Ergánzung zur taglichen Nahrung. Die wertvollen natürlichen Bestandteile des Schafsfettes und die

zugesetzten Vitamine E und F unterstützen die gesunde, Haut und tragen zu einem schönen glanzenden Fell des Hundes bei.

Das produkt empfiehlt sich sendonders für Hunde mit empfindlicher z. B. zu Juckreiz neigender oder schuppinger Haut.

Ebenso ideal ist das Produkt für schlechte Esser. Mischen Sie einfach ein wenig Beaphar Bio Haut -und Fellkur unter das

Futter und ihr Hund wird die Nahrung umso lieber fressen.

Das natürliche Schafsfett legt im Darm eine schützende Schicht ab und unterstützt die Futteraufnahme und die Verdauung.


Kleine Hunde 7,5 ml, mittelgrosse Hunde 10 ml, grosse Hunde 15 ml.

Die empfohlene Dosierung taglich über einen Zeitraum von etwa 4 Wochen einfach über die Hauptmahlzeit geben."


A helyesírási hibákért bocsi, elég kis betűkkel van írva plusz nincs a billentyűzetemen mindenféle furcsa betű.


2013. jan. 3. 11:42
 1/4 bumbi02 ***** válasza:

Azért nem hallottál még ilyenről, mert ez egy táplálék kiegészítő kutyáknak, ami E és F vitamint tartalmaz, szép fényes lesz tőle a kutya szőre:) Természetes birkafaggyút tartalmaz.


Kiskutyáknak 7,5 ml, középnagyságúnak 10, nagy kutyáknak 15 ml-t kell adni a kajájához mindennap a "főétkezéshez".


Tömören ennyi(:

2013. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már kicsit megnyugodtam. Egy barátnőm hozta Németországból (aki állítólag perfektül tud németül) és váltig állítja, hogy ez sampon. Amikor a kutyát akartam fürdetni vele, (még szerencsére nem volt vizes a kutya), amikor levettem a kupakját elkezdte nyalogatni, és ez is gyanús volt. Ajándék lónak ne nézd a fogát alapon, meg a jó szándék megvolt benne, így nem mertem szőrszálhasogató lenni.
2013. jan. 3. 12:42
 3/4 bumbi02 ***** válasza:
Lehet elnézte a barátnőd, mert már az első szóban kiderül hogy táplálékkiegészítő(: (futtersmittel = takarmány, ergänzung = kiegészítés)
2013. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a "Nahrung" az kaja -

Kiegészítő kutyatáp

2015. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!