Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi van veletek? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi van veletek? Milyen szöveg ez mostanság, hogy csak a BMW-s pasiknak lehet csajuk? Meg, hogy a pénz a lényeg, stb?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem ezt az egész felhajtást. Komolyan ennyi pasi gondolkozik így? Szerintem ez az egész hülyeség. A normális lányok biztosan nem a külsőségek alapján választanak párt.

2012. dec. 25. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozom így, de ritka az a lány aki nem a külsőségek alapján választ:)
2012. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem igaz, tényleg.

Az Audisoknak is lehet. ;) :)

2012. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez nem pont külsőség mivel nincs köze a kinézetedhez.

A pénz lényeg ezt mindenki tudja, felesleges tagadni. Az autó kényelmes és jó az, ha bármikor le tudsz menni egy lányhoz vagy el tudod vinni őket valahová DE a normális lányok ezt nem várják el.

Kényelmes és jó, ha van de nem várják el 30 alatt. Viszonyt a 30 feletti nőknek azért már szúrja a szemét, ha még mindig bringával jársz.

2012. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

sztem egész sokan vannak akik nem külső alapján választanak.


az általad leírt dologról pedig azt gondolom, h fasság.

2012. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaguar Warrior te....-.-" Ezek külsőségek. Tán benne egy mercédesz lakozik?
2012. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem kb. mindegy a kocsi, mert nekem van, szóval nincs szükségem fuvarra. A legnagyobb poén meg az, hogy többet áll a garázsban, mint amennyit hajtom, mert BKV-val, bringával és gyalog járok.
2012. dec. 25. 18:09
 7/16 anonim ***** válasza:
jó nőből még nem láttam olyat aki ne a top külsőre menne, de én sem megyek nekem nem tetsző lányok után, uh megérdemlem
2012. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szolovjov válasza:
100%

Ha ez igaz akkor nekem nem lesz nőm, mert én még normális BMW-st nem láttam, így sosem vennék azt :D

De tényleg kevés már az olyan ember, aki tudja mi számít. Csak azt a szemét pénzt kergeti mindenki. Mert ezekből az emberekből sikerült robotot csinálni, beálltak a sorba. Egy olyan világban, ahol pár ezresért embert ölnek valami nagyon nem frankó. De a lényeg, meg kell becsülni az olyanokat, akik még képesek felismerni az igazi emberi értékeket.

2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de szerintem a BMW az nem egy nagy durranás. Külföldön teljesen normális.
2012. dec. 25. 18:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Dagadt faszi simán : undorító disznó

Dagadt faszi menő kocsival : aranyos kismaci


Kb ez így megy sajnos

2012. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!