Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Igazából nem az egész osztály, csak kb olyan 6-7 ember a 30-ból akik lányok.Beképzeltek, és állandóan a középpontban akarnak lenni.Nem tudom, hogy miért utálnak, a fiúknak semmi baja velem csak ezeknek a lányoknak. Sok mindenkivel jóba vagyok az osztályba, de nagyon bánt amit néha mondanak a hátam mögött, a szemembe pedig jópofiznak. Nem felvágásból, de nem vagyok csúnya, modellkedtem is, és divatosan öltözködöm mégsem vágok fel sosem. A fiúk gyakran dicsérnek ami nekik nem tetszik...Visszahúzódóbb tipus vagyok, soha nem szóltam be neki, mindig kedvesen válaszolok, vag kérdezek...

Nem tettem ellenük tényleg semmit. Sokat gondolkodtam, hogy biztos én lehetek a hibás de nem tudok rájönni, hogy mégis mit tehettem. :/

9.-be" jóba" volta velük most 10.-es vagyokés egyre rosszabb helyzet.

Kérlek segítsetek mert már nem birom :( Utálok bejárni a suliba miatta :(


2013. jan. 3. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet féltékenyek.
2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez van. Harmincan vagytok az osztályban,törvényszerű,hogy ennyi ember közül több problémás ember lesz. Ha a harmincból hatan vannak,az a mai világban jó arány.Foglalkozz csak a többiekkel,ne velük,ennyi. Ők valószínűleg ilyen versengő,rivalizáló,harsányabb tipusok. Lehet,hogy zavarja őket,hogy nem ilyen vagy,más vagy mint ők. Általában ez szokott lenni a probléma. Nincs mit tenni,te más vagy mint ők ennyi. Továbbá lehet,hogy hatan vannak ellened,de huszonnégyen veled,úgyhogy befoghatják a szájukat és elballaghatnak :D
2013. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!