Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem utálnak az osztálytá...

Úgy érzem utálnak az osztálytársaim. De miért?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok gimnáziumban, nem nagyzolásból, de divatosan öltözködök és elég szép is vagyok (szerintem nem, de mások szerint igen). A lényeg, hogy év elején tök jóba lettem mindenkivel, majd egyre csak romlott a helyzet. Rámmászott egy srác, kicsit összevesztem vele, aztán egy másik is rámmászott egy srác (nevezzük G-nek), akivel 10 éve ismerjük egymást, szóval azzal jóba vagyok, de olyanokat csinál, hogy mögöttem úgy, felerúg a székembe és a fekete kabátomon ott a nagy lábnyoma, minden tiszta mocsok. Ráadásul egyfolytába beszól, hogy leszopom-e meg fejbevág és utána a másik srác (nevezzü B-nek) (akivel mellékesen év elején a legjobba voltam) gratulál neki és kiröhög. B mondta a barátnőmnek, hogy szerinte bunkó vagyok. A baj csak az, hogy nem tudom mit tettem. Nem kapok választ, ha élőben beszélek vele, akkor csak azt mondja, hogy hagyabba, kussolj, nyugimár, hagyjálmá, meg ilyeneket. Ha MSN-en írok neki nem válaszol. Mégis mi baja lehet? hogyan tudnék változtatni a helyzetemen? Hogyan javítsam ki a hibám, ha azt sem tudom, hogy mi az és nem is tudom megkérdezni tőle? Már egyszerűen utálok bemenni a suliba, pedig az elején még imádtam. És szívesen bejárnék, ha az osztály nem lenne ilyen. Most meg itt sírok, mert nem tudom mitévő legyek. :/

14/L


2010. jan. 25. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha te nem tudod, hogy mi baja van veled, akkor mi honnan tudjuk?
2010. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld meg, hogy nem írsz neki, nem kérdezgeted.
2010. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

üljél el máshová.

nem lehet hogy mégis veled van a gond? ha olyanokat kérdezget, leszopod-e akkor ennek nincs háttere? pl discoba jársz, eléggé kihívóan öltözöl?

vagy egyszerűen a hülye osztálytársaid menőzni akarnak és játszani a f@sza gyereket. szerintem kapd el egyszer az illetőket és lépj fel határozottan, kicsit erőszakosan és kérdezd meg őket, ugyan mi a fene bajuk van veled? csak mert szerintem semmi, csupán a második elgondolásom lehet a válasz (teszik az agyukat)

fel a fejjel.

21/L

2010. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem járok discoba, még soha sem voltam... csak házibulikba, ott kétszer. Nem öltözködök kihívóan, mondjuk kedvelem a divatos ruhákat, de egyik felsőm se túl kivágott és a hasam is ha 1-2 cm-t néha ha kilóg... Jó alakom van a sport miatt (8 éve aerobic)... De ez nem mentség. Elszállatak és egyfolytába osztja a G hogy leszop? meg szopjalak le? beleülsz az ölembe? jó a segged. megujjazhatlak?... meg ilyeneket és ezt én nem tűröm el. Azt elismerem, hogy szoktam flegma lenni. Általában az vagyok, ha fáradt vagyok, de nem hiszem h ez lenne a teljes forrása a viselkedésüknek. Mindenesetre elhatároztam, hogy nem leszek flegma, de nem fogom széttenni a lábam csakazért, mert ez a menő. És nagyon részt se fogok venni az osztály életében, becsöngetés előtt 1-2 perccel beesek, nap végén mielőbb lelépek. Utálom őket. :(
2010. jan. 25. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán jobb lenne egy másik suli,ha megoldható.Mert milyen az,ha utálattal vagy bent a suliban?Akkor milyen lesz a ballagás?
2010. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Az nem olható meg. Apám kinyírna. Nembeszélve anyáról. :/ Meg szeretnék itt végezni. Pécs legjobb sulija. :) Mindegy, a lényeg, hogy próbálok tenni ellene, csak nem tudom még hogyan...
2010. jan. 25. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt radikálisnak kell lenni.meg kell kérdezned hogy miért ilyenek veled,nem lehet puhatolózni.Egyébként amíg nem rendeződik a helyzet,addig maradj csendes,légy szürke,ne adj célfelületet a sértegetéseknek.Órákon légy okos,az talán nem cseszi az agyukat.Ha pedig kiderült hogy miért lettek ilyenek veled,akkor azon már tudsz változtatni.Ha egy bizonyos személy miatt szemétkednek veled akkor vele légy rendes,tőle kérj bocsánatot (akármit tettél).A lényeg hogy meg kell alázkodni,gyengének mutatni magad még ha ez veszélyes is.


Remélem összejön:)

2010. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok mindent. (:
2010. jan. 25. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szép vagy,biztos tetszel nekik,azért ilyen bunkók! Sajna ebben a korban ilyenek a pasik. De azért hogy belédrug.az durva!! Ne hagyd! Mondd meg neki ha még egyszer megpróbálja,mész is az igazgatóhoz vagy az ofőhöz! Legyél kemény. Ha meg csak beszólogat,azt meg ne vedd fel,csinálj ugy mintha nem is vennéd észre. Hidd el,ez jobban fogja bosszantani mint hogy kérdezgeted töle mi a baj! Ezt tilos! Én egy ilyen bunkó f@szt levegőnek néznék nemhogy még irogassak neki msn-en...
2010. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Doruss ***** válasza:
100%
Tökugyanezen átestem hatodikba... az egész odáig fajult, hogy az egész osztály kiutált, és egy lány van akivel jóba vagyok a 24 fős osztályból... am most vok nyolcadikos, és alig várom h kiszabaduljak innen... De am rájöttem hogy mindez az egész azért volt mert mindig felvettem és egy csomót sírtam azon amit mondtak, persze nem előttük, de tudták hogy felveszem és megbánthatnak, aztán mostmár sz@rok rájuk, és nem is hallom meg amit mondanak, néha még beszólogatnak, de rájöttem, hogy nem érdekel a véleményük, attól még lehetek boldog hogy ők szekálnak... Am rengeteget sírtam mert mindenki cserbemhagyott, és volt h bementem az osztályba és 20 ember egyszerre kezdett fújolni, és mindig azt lesték, hogy akár testileg is, hogyan bánthatnak... Csak erő kell hozzá, erősítsd meg a lelkedet, mutasd meg nekik, hogy te több vagy annnál, akinek mindenki beszólogathat, mutasd meg nekik, hogy téged nem lehet összetörni!! sok szerencsét!!!
2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!