Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak pályázatok középiskolás...

Vannak pályázatok középiskolásoknak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves, középiskolás vagyok. Az előző tanévben mesélte az egyik osztálytársam, hogy kap 40 ezer forintot valami pályázatos, és csak annyi az egész, hogy be kell mennie valami beszélgetésre. Úgy tudom, megkapta. Van olyan pályázat, hogy középiskolásoknak adnak kp-t? Tudom, hogy kapunk pénzt azért, mert a szüleim elváltak, és anyám egyedül nevel minket hármunkat, de jól jönne egy kis plusz zseton. Szóval van ilyen?
2009. aug. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az osztálytársadat?
2009. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ismerek, ahol ha nyernek ott az iskola kapja meg a nyereményt. De lehet, hogy nem jól tudom...
2009. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdeztem meg, mert ha tényleg ilyen könnyű ott pénzt szerezni, nem akarok köcsögösködi vele, hogy én is mennék, mondja el, hol lehet jelentkezni.
2009. aug. 27. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne köcsögösködés? Szerintem ez pusztán érdeklődés.
2009. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!