Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki szakápoló?...

Van itt valaki aki szakápoló? Sűrgősségi szakápolóval szeretnék beszélni, vagy ápolóval, főnővérrel, kórházban dolgozókkal.

Figyelt kérdés
szeretném megérdezni,hogy milyen a kórházban dolgozni..érdemes szakápolónak lenni? milyen az élet a sürgősségin??

2013. jan. 5. 10:56
 1/4 anonim válasza:
96%
Szia. Krónikus osztályon (elfekvőben) dogozom. ha nem zavar a szarpucolás, etetés, csicskáztatás 110e forintért 174 órába havonta, úgy hogy már a piros betűs ünnepekről is elvették az 50% pótlékot akkor mindenképp. Sürgősségi pedig sokkal rosszabb. folyamatos pörgés, ha fél órára letud ülni az ember. Nem egy leányálom, az ember pár év után (jobb esetben) teljesen érzéketlen lesz, szarik a betegekre. ja és tegyük hozzá hogy a hozzátartozók úgy beszélnek az emberrel mint egy darab szarral, köszönni nem köszönnek, lekezelőek, nem fogják fel hogy 2 nővér van 50 betegre, nincs papikára naponta 2 óránk.
2013. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem láttál kórházat belülről?

Én láttam ott nővéreket.

Hát- Volt "ilyen is", meg "olyan is"

2013. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pl. volt olyan is, mikor a beteg nem

hagyta, hogy pl. megfogja az ápoló(nő).


Szóval veszélyes munka is

2013. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szió :) Én is kórházban szeretnék majd dolgozni,még tanulok :)) De nagyon szeretem csinálni.

Sürgősségi érdekelne majd,de még meglátom.

Beszélgethetünk,ha gondolod.

2014. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!