Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretitek a főnökötöket?...

Szeretitek a főnökötöket? Normálisan viselkedik a dolgozókkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, normális, nincs vele semmi probléma.Hetente egyszer látom általában,de ha mindennap találkozunk akkor is jól kijövünk.
2011. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nagyon utálom. majdnem mindenki más is utálja, kivéve akik benyalnak, de azoknak jó dolguk van. a normálisoknak ehhez nincs gyomra, marad az utálat. másokkal végezteti még a munkáját is, és tulajdonképpen aki nem hízeleg neki, annak annyi. tipikusan rossz főnök.
2011. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 órát látom.. :D Amúgy jó fej.. :)
2011. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az én főnököm emberséges, jó fej. Havonta egyszer látom ha nem jön közbe semmi. Jól meg lehet beszélni vele a dolgokat. Sokszor kerültem, és kerülök olyan helyzetbe amikor előleget kell kérnem. Soha NEM mondta hogy nem ad. Sőt úgy vonja le ahogy nekem jó. :-)

Jaaa! És úúúútálok nyalni bárkinek is. :-D

2011. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó ilyeneket olvasni!
2011. ápr. 19. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Én baromira szeretem a főnökömet. Minden nap látom, szinte együtt dolgozunk, már vagy 25 éve. Az egész cégnél nagyon szeretik, becsülik, elképesztően EMBER! Nincs olyan kérés, amit - ha tud - ne teljesítene, bármit meg lehet vele beszélni, kikéri az ember véleményét, megértő a gyerekes dolgozókkal, és amit csak lehet meg is ad a dolgozóinak. Tőle nem kell félni, nem hányingerrel jár be senki dolgozni, és ha délben csak megpengeti, hogy lenne hirtelen túlóra, jelentkező akad bőven.

Mindenkinek ilyen embert kívánok főnöknek, és hogy érezze nagyon jól magát a munkahelyén, hiszen több időt töltünk ott, mint a saját otthonunkban a családtagjainkkal.

2011. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a főnökömet. Minden nap látom, együtt is dolgozunk.
2011. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!