Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek! Ti naponta hány órát...

Gimisek! Ti naponta hány órát tanultok? Nem vagytok fáradtak?

Figyelt kérdés
Hallotam olyat,hogy van aki órákon át tanul miután hazajon a suliból.Én jövöre gimibe megyek,és félek ,hogy mennyit fog kelleni tanulnom.

2013. jan. 7. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Változó.

Ez inkább sulitól és egyéntől függ szerintem.

9. ált. én fél egy fele hazajöttem 4 4.30 ig tanultam utána edzésre mentem. Néha utána is tanultam.


Most pl:. végzős vagyok. A szünetben hajnalba tanultam mert napközbe döglődtem.

2013. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

ha felelünk töriból és nincs doga másból akkor 10-15 perc, ált. reggel

ha irunk vmiből akkor 15-60perc, tantárgytól függően

2013. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LiNorina válasza:
54%

Ez iskolától, tanártól és egyéntől is függ. Én egy nagyon erős gimnáziumba járok, naponta körülbelül háromnegyed órát tanulok(házi feladatok, elméleti részek), dolgozatok, nagy felelések előtt egy-egy tantárgyra úgy fél órát fordítok. Így vagyok kicsivel jobb, mint hármas (átlagban).Vannak viszont tanárok, akiknek nagyon nehéz megfelelni. Azt persze tudnod kell, hogy akárhová is mész, sokkal nehezebb lesz, mint az általános iskola.

Sok sikert a gimis évekhez! :)

2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A kettes szintet viszont már nem olyan könnyű elérni, mint általánosban, úgyhogy egyszerűbb mindent megtanulni, és ötöst írni, mint 10 perccel kevesebb tanulással 2-3asokat írni. én 10-es vagyok, és nem minden nap tanulok, hanem tömbösítve, amikor van időm, mert a tanárok is tudják, hogy pl. 5 oldalt nem lehet másnapra úgy, hogy meg is maradjon.
2013. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én most vagyok másodikos, és hazaérek 3, fél 4 körül, aztán 1 órát, kettőt pihenek, majd este 10-ig tanulok,de valamikor csak 6-ig. Attól függ, milyen suliba mész, vagy honnan fogsz oda elmenni, vagy mennyire fontosak számodra a jegyeid. Én 4-5-ös tanuló vagyok, és bejáró. Amugy vannak olyan napok, ugy 2 hetente egyszer, hogy semmit nem kell tanulnom.
2013. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy erős közepes gimibe járok. Általában 3-4 órakat tanulok, de néha ennél többet is. Van úgy persze, hogy sokkal kevesebbet. Sőt van úgy, hogy semennyit nem kell egy napra. De ez nagyon ritka.

Egyénfüggő a dolog, van aki ilyen szempontból jobb képességekkel van megáldva. Nekik kevesebbet kell. :)

2013. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!