Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ott akarom hagyni a középiskol...

Ott akarom hagyni a középiskolát mit írjak a kérvénybe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
18-éves korodig tanköteles vagy, nem hagyhatod ott, utánna meg már nem kell kérvény.
2009. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Betöltötted a 18-at? Mert ha nem, akkor tanköteles vagy, és csak akkor hagyhatod ott, ha hozol egy átvételi nyilatkozatot egy másik iskolából. Ha viszont már elmúltál 18, akkor nem kell kérvényezni, csak otthagyod.
2009. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és az igazgató mondta hogy írjak kérvényt.
2009. aug. 27. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Az igen, de azt miért? Legalábbis én hülyeségnek tartom, mert ha nem jársz be, akkor meg tök mindegy, nem vagy tanköteles.Ez akkor engem is érdekel, mert én is ki fogok iratkozni max 5 hónapot maradok.


Na, de a kérdésre:

Hát mindenképp legyen benne indoklás, de itt vannak róla formai, tartalmi jellemzők:

[link]

2009. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Értelmetlen. És ha nem ad engedélyt, akkor mi van, tovább jársz akaratod ellenére? Egyszerűen nem mész többet és kész. Zárójelben mondom: azért egy érettségi nem árt.
2009. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Tisztelt Igazgatónő!

Olyan reménytelenül balf@sz vagyok, hogy 19 évesen annyi eszem sincs, hogy egy rohadt érettségit megszerezzek, ami manapság már a takarítói álláshoz is kell, ezért kérem engedje meg, hogy elógjam a középiskolát, és hátralévő életemet egy gyorséterem pultja mögött töltsem, cserében kap majd kedvezményt a sajtburgerre. Megértését köszönöm. Tisztelettel: __________________

2009. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

3. vagyok

Hát az már igaz, hogy érettségi előtt tényleg nagy hülyeség lenne kiiratkozni. Én már letettem az érettségit, csak maradok sulimban egy pár hónapot még, aztán megyek ki nyelvet tanulni, ha összejön. De legalább az érettségi legyen meg, mert kb mindenhova kérik.

2009. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Figyel 19 évesen mennyid lehet az érettségiig? Max 1 év (ha mégse akkor elég nagy segg vagy...) most lelépnél 1 évvel az érettségi elött? Hülye vagy te fiam? 3 éve gürcölsz, azt nem szerzed meg? Manapság hol nem kérnek érettségit? Még a diákmunkát is érettségihez kötötték, manapság egy 18 éven aluli max szórólapozhat de azt is csak a szülei nevére...esetleg lehet árukirakó a zöldségesnél, nincs lehetőség érettségi nélkül, teljesen elvágod magad!
2009. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogják megengedni
2017. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!