Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak annyit mondanék, hogy...

Ha csak annyit mondanék, hogy kéne egy diploma, könnyen elvégezve, államilag támogatotton, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi pontod van?
2013. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 éve érettségiztem, minden kitűnő, plusz egy nyelvvizsga
2013. jan. 8. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
btk-t nézegesd...
2013. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tanár szakok?
2013. jan. 8. 23:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ne már azt hidd, hogy a tanár szakot olyan könnyen elvégeznéd.

Menj el mechatronikai mérnöknek, vagy informatikusnak!

Szenvedd végig azt a négy évet, az utolsó évet m

ár fizetősön, akkor azt mondom, hogy meg is érdemled a diplomádat.

2013. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, mert a tanár szakokat olyan könnyű elvégezni...


Én ebben az esetben nem ajánlanék semmit, mert csak a színvonalat rontanád. De ha annyira kell, ismerősök elmondása alapján az andragógiát ajánlanám, de az már sajnos csak fizetősön van.

Ha a vallással nincs gond, valami lelkészi, teológiai képzés is jó lehet, mert ahogy hallom, rendesen esett a színvonal ezen a téren is.

Az az igazság, hogy a közhiedelemmel ellentétben egyik diplomát sem adják csak úgy a kezedbe. Nem ártana tudni, mi is érdekel.

2013. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

manapság már nehéz lesz ilyet találni, mert a nagy részük már fizetősön van csak.

az utolsóval egyetértek, ha azt mondják egy szakra h "könnyű" azt nem úgy kell érteni, hogy nem kell semmit csinálnod. ott is kell tanulni sokat a 3-3,5 év alatt. csak a megtanulandó anyag nem vészes

2013. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért annyira hülye nem vagyok, mint ahogy a kérdés hangzik. :-)

Direkt így tettem fel a kérdést, hogy 'ha csak ennyit mondanék...

Nem hiszem, hogy rontanám a színvonalat, éppen azért keresem a megfelelő szakot, hogy becsületesen el tudjam végezni. Érdekel sokminden, és eszem is lenne hozzá, csak gyerekek és munka mellett fogok tanulni, így az időm nem határtalan.

Egyébként nem gondolom, hogy bármilyen diplomát csak úgy utánam dobnak, de olyat kell elkezdenem, amibe nem fogok belepusztulni, hiszen úgy is nehéz lesz.

2013. jan. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!