Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri elvégezni web-programoz...

Megéri elvégezni web-programozó OKJ-t?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ebben a szakmában inkább a referencia számít. Nyom-e valamit a latba mondjuk egy LIA iskolás bizonyítvány ezen a képzésen? Vagy hol érdemes tanulni ezt?
2013. jan. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a végzettséggel aligha helyezkedsz el web-programozóként, ha mégis, eléggé "gáz" meló lesz az. (ismerek olyat, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata) A LIA meg igazából arra hó, hogy kapj diákigazolványt.

Azonban egy papírtól sem leszel kevesebb ember.

2013. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magamtól tanulok inkább programozást, csak jött egy lehetőség a sulira. Ez azonban járna költségekkel, meg azzal, hogy a szombatokat átutazhatom, meg ott kell lennem. Nem tudom megéri-e..
2013. jan. 10. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha így áll, tanulj magadtól, programozz, csinálj oldalakat ismerősnek, magadnak, hogy aztán referenciaként használhasd. Persze így is sok helyen szeretik a papírt, de egy OKJ nem sokat nyom a latba.
2013. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Web-programozó végzettségem van, nem csak papírom van hanem tudás is, amit nem egy hét alatt értem el.


Meghirdettem magam egy szak-fórumon, nem egy levelet kaptam! Persze ehez többet kell tudni mint az átlag! nem elég csak PHP-t tudni, viszonyleg sok más dolgot is meg kell tanulni(Jquery, Prototype, Template kezelés...és még sok finomság) és akkor viheti valamire az ember. Persze ma magyarországon örül az ember ha egyáltalán munkát kap!

2013. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!