Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább tanulni,...

Hova menjek tovább tanulni, ha állatgondozó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Két év múlva fogok érettségizni,utána állatokkal szeretnék foglalkozni.Azt tudom,hogy már ehez is valami iskolát/tanfolyamot kell elvégezni,de mégis milyet? Állatorvos nem szeretnék lenni :) Köszönöm a válaszokat
2009. aug. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha álatokkal szeretnél foglalkozni, akkor lehetsz biológus is, azon belül meg etológus például.

De van állatkerti állatgondozó OKJ, 3 éves képzés. ( meg van sima állatgondozó is, de szerintem az inkább a haszonállatokra vonatkozik)

Szegeden van ilyen képzés amúgy

2009. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság nagyon könnyen, jó pénzért elhelyezkedhetnél inkább környezet-védelmis-ként. Valamilyen szinten beletartoznak ebbe az állatok is, érdemes meggondolnod. Azért mondom, mert volt két oszt.társam akiknek hasonló érdeklődésük volt, mint Neked és ők környezetvédelemre mentek tovább. Bár ők fősulira, de OKJ képzésben is tuti van ilyen.
2009. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2011. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!