Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaság informatikus? Közleke...

Gazdaság informatikus? Közlekedésmérnöki szak? Vagy esetleg villamosmérnöki?

Figyelt kérdés
A Széchenyi egyetem (Győr) valakinek ezekröl a szakokrol vélemény? Mennyire kell a matek, fizika? Eléggé humán beálitottságú vagyok, meg megtudodok tanulni bármit, de. ezek nem mennek. vazy vslsmit tudnátok ajánlani amihez nem kell sok matek? Jövöre végzek szaközépbe, 4es tanuló vagyok.
2013. jan. 12. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Humán beállítottságú ilyen helyesírással... Minden mérnöki szakon kell a matek. Az informatikán is.
2013. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, telefonrol irok. De milyen mértékben kell? Tanulható vagy ahhoz már külön matek tanár kéne?
2013. jan. 12. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben mindháromhoz brutál matek kell.
2013. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es milyen szak van amihez nem annyura kell matek!
2013. jan. 12. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakács, grafikus, egyiptológus, történelemtanár, hulladéktranszport-menedzser.
2013. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én csak annyit mondok, hogy gazdinfóra ne menj, ha nem szeretsz számolni. bár nem is értem, hogy jött ez az ötlet: benne van, hogy gazdaság, hát tök alap dolog a számolás, meg hát informatikus, ott még jobban alap dolog. és hát a kettő együtt????????


ha humán beállítottságú vagy, akkor menj bölcsésznek. bár nehezen fogsz tudni vele elhelyezkedni, de legalább szeretni fogod...elvileg...

2013. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

villamosmérnökit felejtsd el, a matek nagyon alap

a másik kettőn is gondolom, hogy igencsak kell

2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!