Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolcon keresnék magántanárt...

Miskolcon keresnék magántanárt kémiából (esetleg biológiából) emelt szintű érettségire felkészülés céljából ( jövő évben)! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Akárhogyan keresgélek, sehol sem találok. Az ismerősi köröm is csupán általános iskolai tanárokat tudott volna ajánlani, nekem viszont emelt érettségihez lenne szükségem egy kis "feltúrbózásra".. A környkünkön abszolút smemi lehetőség nincs?

2013. jan. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Skype-osat tudok ajánlani, nekem nagyon bevált. Debrecenből tanít (egyébként Edelényben lakik azt hiszem), én pécsi vagyok. Elmélet, számolás minden megy. Ugyanolyan, mintha személyesen tanulnánk, de ez annyiban jobb, hogy sehova nem kell elutazni, csak leülök a gép elé. Biosz-kémia szakos.
2013. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyenről sem halottam még O.o! Hát.. én jobban ragaszkodnék, a "hagyományos" módszerhez, amit hallok és látok személyesen is, de ha minden kötél szakad.. Egyébként az "óra díját", hogy oldjátok meg? Gondolom nem a két szép szemedért csinálja!
2013. jan. 16. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem, de hála a jó égnek feltalálták az utalást :D 1500 ft 60 perc. 10 órát szoktam előre utalni, de amúgy türelmes, sokszor előfordult már, hogy minuszban voltam, de sosem volt miatta mérges, maximum kedvesen szólt, hogy már 5 órája... én azért választottam ezt a verziót, mert sokáig kerestem itthon kémia tanárt, hónapok után találtam egyet, de nagyon rugalmatlan volt, és ráadásul én vidéken lakom ezért sokszor előfordult, hogy órákon át benn ültem a városban, mert nem tudtam volna visszamenni az időpontra. Ez viszont teljesen jó, este 8-tól vagyunk, de van, hogy vasárnap is vállal, mert valakinek akkor jó. Semmivel sem rosszabb, mintha eljárnék valakihez. Megspórolom az utazást, csak szépen leülök a gép elé és kész.
2013. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!