Várod a sulit?

Figyelt kérdés
Miért?
2009. aug. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Végzős leszek, utolsó év, ha letelik megyek ki Németorszába dolgozni rokonokhoz.
2009. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen várom, mert bizonyítani szeretnék és mivel kilencedik-es leszek kíváncsi is vagyok!
2009. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak mert most lesz az első gimis évem. Meg egy picit azért is mert szeretem azokat az embereket akik oda járnak. Nem, mert folyamatosan lesznek dolgozatok meg ilyen hülyeségek, házit se szeretnék.
2009. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM, mert nem szeretem ezt a sulit.:S
2009. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Várom, most leszek tizedikes, nálunk most fognak "bekeményíteni" a tanárok, viszont mi meg kiismertük a tanárainkat.
2009. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Neeeeeeeem. Hatosztályos gimibe járok(5x nehezebb) msot leszek 9.es. Tanárok utálják az osztályunkat mert nálunk minidg van vmi balhé meg gondok vannak a magatartással.

utálok tanulni meg a matektól retegek szóval határozottan NEEEEEEEEM!:((

:D

2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM

az iskolába van pár gyerek (ők most lesznek 8.-osak,én csak 7.-es)

és gúnyneveket találtak ki,meg állandóan szivatnak,hogy a fiúk kigáncsolnak a fél suli előtt meg ott ordibálnak nekem hogy milyen ronda vagyok és a lány osztálytársaikat meg még a wc-be is utánam küldik hogy ők is szivassanak

az osztálytársaim meg olyanok hogy van 1-2 emberke akikkel jóba vagyok,de a többiek ...

az egyik gyereket pl tavaly is odaültette hozzám meg barátnőmhöz a matektanár és minden matek órán velünk kellett ülnie és állandóan így ordibált velünk hogy elkezdi barátnőmnek hogy -Jaaj te olyan ronda vagy,meg akkora segged van mint egy betonkeverő. meg asszongya neki -Mivan,4-es lett a dogát?Anyád otthon elver ostorral!! és a barátjával ezen röhögnek

meg nekem is elkezdi a gyerek hogy azért ilyen fehér a bőröm mert az apám rám veri -.-

és az osztályomban van egy kiscsaj aki a suli k.rvája és úgy jön suliba hogy füstös szemek,olyan póló amiből kint az egész melle,2 tonna alapozó,meg mittomén mi,és azt hiszi hogy ő a világ közepe és állandóan bepofázik

meg elkezdi nekem tavaly is egyszer: -Én a helyedbe visszavennék a nagy pofámból különben beleverek!

ott nézek hogy ennek mi baja van

erre visszajöttünk tesi óráról és azt mondja: -Ne csodálkozz ha az aulában várni fog téged egy "úrfi"...

erre megyek haza,és látom hogy egy srác aki régen a sulinkba járt,ott áll a buszmegállóban,és ott dumál a barátjának hogy -.. hívott hogy verjek össze valami csajt!

szóval tökre elmebeteg a gyerek

és az ofőnk tartja a bioszt és nekem a helyesírási hibákat is pontlevonásnak veszi,ezért alig lesznek ilyen 1-es 2-es dogáim

meg amúgy még sorolhatnám,mivel teszik tönkre az iskolában az egész életemet bár nem akarok oldalakat írni ..

talán az egyetlen amiért várom,az az,hogy találkozok barátnőmékkel és kosarazni fogok ...

13l

2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!