Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hét gyermeket szeretnénk...

Kuplung33 kérdése:

Hét gyermeket szeretnénk kivenni az iskolából, és átvinni másikba. Általános iskolások, elsősök. Nagyon sok a rossz gyerek. Megtehetjük?

Figyelt kérdés
Az igazgató szerint,év közben nem,aztán meg azt mondta dolgoznak a probléma megoldásán,utána flegmán jogunk van elvinni.Nem érdekli az igazgatót,hogy "baj"van?Őt a felügyeleti szerv,nem kérdezi meg mi ez a "tömeges"eltávozás?

2013. jan. 16. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem érdekli


Átvihetitek,ha fogadja őket másik iskola

2013. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
7 gyerekead van és mindegyik elsős ? Te szerintem hazudsz meg azt írod azt mondja az igazgató évközben nemlehet másik iskolába íratni és dolgoznak a probléma megoldásán,utána azt mondja jogunk van elvinni.Te zavarodot lehetsz mert mindig mást mondasz és nem 7 gyerek piszkálja a te gyereked ? És hogylehet hogy mind a 7 gyerek elsős ? Márcsak az a megoldás lehet hogy minden gyerek nem a tiéd hanem nevelöszülö lehetsz akihez kivannak házhoz helyezve gyerekek ??? Érdekes mind a 7 gyerek elsős ha tudnék nyomni nyomnám neked a pisros kezet.
2013. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es: értelmező olvasás nulla?


többes számban írta,tehát több szülő szeretné átvinni máshova a gyerekét

2013. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nemderül ki a kérdéséből. Bocs én egy családra gondoltam. Már megbocsáss miközöm lenne nekem az ő helyébe hozzá hogy más gyerekével mivan ?? Mindenki a maga dolgával foglalkozzon a maga portájén söpörjön aztán menjen máshoz rendet rakni ! + as te is minden lébe kanál vagy foglakozz a saját dolgoddal ment a piros kéz !!
2013. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen összefognak a szülők,másképp nem megy.
2013. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉPn nemfoglalkozom mással mi van minden család oldja meg a problémáját. A mostani gyerekek meg rafináltak semmiért nemlehet nekik szólni mert megvannak sértödve, az én iskolámba ahova jártam pedig akkor is tiltota a törvény adtak neki pofont valahogy fékezni kell a kölyköket a törvény meg a valogukat nyalja a kölyköknek ezért tart ott az ország ahol hohy a buszon az idösebeknek nem adnak helyet mikor leakartam ülni azt mondja foglalt és nem ült oda senkiegész szomnbathelyig biztos nemtetszet a pofám a takonynak ennyi !! A minisztérium is szigorithatna mert igy a gyerekek kiröhögik a tanárt is hogy vele aztán nemcsinálhat semmit 1 es re meg azt modja a gyerek leszaram na itt a probléma.
2013. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
TOMAZIA19 Te nem foglalkozol más problémájával, akkor mi a fenét keresel itt? Van baj... :D Tanulj meg értelmezni. Mindenki másnak kiderült a lényeg csak neked nem. Akkor mindenki más a "hülye" gondolom.
2014. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!