Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehhez eggyáltalán van joguk?...

Ehhez eggyáltalán van joguk? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt találták ki, hogy 3órától 4 óráig még legyen egy matek felkészítő.

Szóval. 2 ig óránk van, mennyünk haza, aztán mennyünk vissza 3ra.. És könyörgöm.. Ha idáig nem készítettek fel minket a matek felvételire, akkor most mit akarnak?? Év végéig mire akarnak készíteni??

Van eggyáltalán joguk ahhoz, hogy hazaküld, aztán jöjjek vissza 3 ra? És ha nem jelenek meg akkkor igazolatlant ad?? Dehát könyörgöm, ha valaki jár valami sportra vagy valahova, az mit csináljon? Mégis kinek jut ilyen az eszébe?

Van 0. óránk is aznap (csütörtök)

Szóval, mennyek be 7 re (persze akkor nekem már a 6:10 essel el kell indulnom), órák vannak egész 2 ig, aztán mivel busszal járok suliba, valamivel üssem el az időt 3 ig, aztán 4 ig megint óra, és majd mennyek haza a 6 os busszal? -.-"

8. osok vagyunk.. A gimibe van ennyi óra, vagy kevesebb..



2013. jan. 16. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk megcsinálhatnád azon a felkészítőn a matek házidat, gyakorolhatnátok (telefonozás helyett!!!).

Én az egyetemen örülnék, ha az oktatóm tudna több órát tartani matekból, mert több feladatot tudnánk megoldani és mindenki jobban járna (kivéve az oktató, hogy velünk kell foglalkoznia szabadidejében).

És heti hányszor van ilyen felkészítő?

2013. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van,nekem is volt már ilyen,mi megírtuk a házit,segítettünk egymásnak és beszélgettünk.Kicsit elvagy szállva magadtól.4-es vagy matekból,akkor biztos van valami,amilyen feladat nem megy,szólj a tanárnak,hogy mutassa meg,vagy adjon feladatot gyakorolni.Én is nyolcadikos vagyok amúgy.
2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!