Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy titeket a tanárok mindig igazságtalanul értékelnek?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy miért teszik ezt, tudom, hogy sok oka lehet, még az is, hogy többet várnak tőlem. Mindenesetre én mindig úgy vettem észre, hogy igazságtalan osztályzatokat kapok a többiekhez képest. Lehet, hogy van valami a lényemben, ami ellenszenvet kelt bennük, persze lehet, hogy pozitív okból, ahogy már feljebb leírtam. Én egy csendes, korábban még szorgalmas, már nem igazán, kitűnő magatartású fiú vagyok. Nem tudom mi lehet az okuk, de az érdekelne, hogy van-e más is, aki hasonló helyzetben érzi magát.

2013. jan. 17. 19:02
 1/1 anonim válasza:
100%
Az iskola az életre nevel. Szokjál hozzá, hogy minden pofára megy. A későbbiekben sem lesz ez másként.
2013. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!