Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanácsok felvételire?

Jó tanácsok felvételire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnapután fogok felvételizni és ha tudnátok nekem írni néhány jó tanácsot, hogy mit vigyek, mire számítsak, mit egyek előtte stb. azt nagyon megköszönném! :)

Nyugodtan leírhattok bármi egyebet a felvételivel kapcsolatosan...hiszen nem akarom elrontani ezt a fontos napomat!


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 17. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én is most szombaton fogok:)

A legfontosabb ,hogy péntek sete hamar feküdj le aludni!

Én 2-3 tollat viszek magammal,hogy legyen tartaléknak,ha netán valamelyik megadná magát.:)

Nekünk azt mondták a suliban,hogy egy vonalzót lehet bevinni,ceruzát,radírt(számoláshoz,hogy le tudd törölni ,ha nem jó),körzőt,szögmérőt mondták még,de azt nem tudom minek ,mert szerkesztés még soha nem volt benne.De azért vigyél azt is ,nehogy kellemetlen meglepetés érjen :D.

Mindezeket egy tolltartóba dobd bele,és készítsd elő már péntek este,hogy ne szombat reggel kelljen kapkodni :).

Ha nem tudsz egy feladatot,akkor menj a következőre,ne állj meg gondolkozni rajta,mert elmegy az időd,majd vissza térsz rá.

A fogalmazásra hagyj elég időt.

Azt ,hogy mit egyél,azt te tudod,hogy mitől fáj a hasad ,és mitől nem.:)

Persze előtte ne is edd túl magad.

Amúgy én nagyon izgulok,mert egy elég erős gimibe jelentkezek,és hát nehéz bekerülni.:D

A lényeg,hogy ne izgulj,mert nem sok idő,és utána már nem kell törődnöd a felvételivel.

Sok sikert!:)

14/F

2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igaz én már 3 éve felvételiztem, de nekünk anno kellett vonalzó toll ceruza radír. Vinni kellett egy azonosító igazolványt illetve a behívó levelet amit postán küldtek. Abban amúgy le van írva minden :) (persze ha

még küldenek olyat)

2013. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

sete* helyett este* :D

2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
helloszia sorstárs :D én is félek, de vedd úgy mintha egy dolgozat lenne, ne félj!:)
2013. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat...rendes tőletek, és próbálok mindent betartani, amit írtatok. Nem vagyok az a nagyon izgulós típus...próbálok most is nyugodt maradni. Egyébként ti melyik suliba jelentkeztetek? :)
2013. jan. 18. 15:08
 6/8 anonim válasza:

Szia! :)


Én is holnap fogom írni, személy szerint nagyon aggódok a matek miatt. Gyakoroltam ma rá, de szinte majdnem mindent elfelejtettem.. A magyar tanárom azt mondta, hogy mindenhova írjunk valamit, mert ha megvan a kulcsszó, akkor kapunk rá pontot. Nyomjuk fel az agyvizünket, mert akkor írunk, hogy ezt a stresszt legyőzzük.


Anya vett nekem étcsokit meg szőlőcukrot.. Egyél holnap reggel egy szendvicset, meg vigyél teát. Hosszabb hatású mint a kávé. :)


14/L

2013. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem nehéz ne pánikoljátok túl :) szőlőcukor az jól jöhet, és mint írtam igazából matekban nekünk csak logikai volt. Ebbe beletartozik a térlátásos feladatak, halmazok, de ilyen csak számolós pl egyenletek nincssenek. Esetleg szöveges feladat formájában lehetséges. Lényeg a pontos olvasás én mindenhova próbálkozz írni valamit. Ha nem tudsz valamit azonnal lépj tovább csináld a töbibt és ha marad időd akkor kaparj oda valamit
2013. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos...köszönök szépen mindent! Rengeteget segítettetek! Bár nekem a szőlőcukor annyira nem hatott...de azért sikerült 80 pontosra megírnom :) Igazából 60-70 pontosra számítottam mert sok feladatot elrontottam, ezért kifejezetten örülök ennek a 80 pontnak!
2013. jan. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!