Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van érettségim, de 1...

Ha van érettségim, de 1 tárgyat újra szeretnék tenni egy másik iskolában mint amiben az érettségit szereztem akkor az díjköteles?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy közép szinten,tehát nem szintemelőt szeretnék tenni.Köszi mindenkinek a segítséget!

2013. jan. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, kell érte fizetned.

Idén májusban érettségiztem, de októberben újraérettségiztem középszinten egy tárgyamból.

14 ezer forint volt, habár lehet májusban már drágább lesz.

2013. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosítva tavaly érettségiztem :D
2013. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 reptoid ***** válasza:
Ha viszont most van tanulói jogviszonyod, akkor ingyenes.
2013. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most van tanulói jogviszonyom középsuliba nappali okj-s szakon vagyok.
2013. jan. 18. 16:48
 5/6 A kérdező kommentje:
de ha egy 3. iskolában szeretném letenni akkor is?(nem amiben érettségiztem,nem ahová most járok hanem egy másikba)
2013. jan. 23. 19:04
 6/6 reptoid ***** válasza:

Ha van tanulói jogviszonyod, akkor ott kell jelentkezned, ahol van.

Ez persze nem jelenti azt, hogy ott is fogsz érettségizni, de jelentkezned ott kell. Ha pl az az iskola szervez érettségit is, akkor ott lesz megtartva a tied is valószínűleg, de ha nem, vagy olyan tárgyból szeretnél, ami ott nincs, akkor beszerveznek majd valahova máshova. Ilyenkor nem te döntöd el, hol szeretnél. Mondjuk máskor se nagyon.

2013. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!