Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem fel magam...

Hogyan készítsem fel magam lélekben a felvételire? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és rettenetesen ideges vagyok a holnapi felvételitől.

Nem túl erős suli,ahová be szeretnék kerülni (szakközép),de szinte teljesen a felvételin áll vagy bukik a dolog.A jegyeim átlaga 4,45. (csak 5 jegyet kérnek: angol,matek,töri,nyelvtan,irodalom-ezekből a matek kivételével mind 5ös)

A szóbeli felvételi is jó lesz szerintem,mert elég meggyőzően tudok beszélni,stb.

Az ezelőtti felvételiket már jóideje csinálgatom itthon.A nyelvtan szinte mindig 45-50 pontos,a matek pedig 25-30,ami szerintem nagyon-nagyon rossz,és már most teljesen idegbeteg vagyok,és nagyon félek a holnap miatt.

Ilyenkor,az utolsó estén,hogyan készítsem fel magam lélekben a holnapra,hogy a legjobb formámat hozhassam majd?


2013. jan. 18. 16:57
 1/6 Ant39 válasza:
Dobj be egy felest:)
2013. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy ma már semmiképp ne tanulj! Hallgass valami kellemes, nyugtató zenét és pihenjél!

Gondolj arra, hogy mennyit tanultál, és ezek után már csak jól sikerülhet!!

Szurkolok neked, biztos menni fog :)

Hajrá!

2013. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem már ne tanulj ha holnap van. pihenj, lazíts, kapcsolódj ki (zene, tv, menj el vhova). és időben feküdj le aludni :)

nem lesz gond, mert okkal vagy 4,45!

2013. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem tanultam dolgozat vagy vizsga előtt. Legalábbis régebben. Érettségire egy hét alatt készültem fel, 100 tételem volt, de az utolsó este már felé se néztem. Minden szóbelim ötös lett. Az írásbelikre meg egyáltalán nem készültem, még előző évi érettségikbe sem néztem bele. Most főiskolán már más a helyzet, az összes vizsgámra egy nap alatt készültem fel, délutántól késő estig nézegettem az anyagot, aztán aludtam. Itt is meg lett minden vizsgám. De ez már más világ.
2013. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ant39 válasza:
Nézz meg egy jó filmet ( a feles vicc volt). És pihenj.
2013. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly felvételiztem, és én is izgultam, de igazából minden előtt izgulok, aminek tétje van.

Szerintem pihenj, hallgass zenét, stb. Minden fejbe dől el.

2013. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!