Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet, hogy saját magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, hogy saját magam készitsem el a menyasszonyi ruhámat? Divattervezést tanultam!

Figyelt kérdés
Hiába minden, nem találom azt a ruhát, amit szivesen felvennék.
2009. jan. 2. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudsz varrni, miért ne?
2009. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet!! Szuper érzés lesz majd, hogy a saját készítésű ruhádban állsz az oltár elé!!

Sok-sok boldogságot!!

2009. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem láttam még olyan fazont,ami tökéletesen egyezett volna az én elképzelésemmel.ha tudnék varrni,magam tenném!
2009. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hat ha ilyen ugyes vagy, es ezt tanultad akkor mindenkepp keszitsd te el! Sokkal olcsobb lesz igy, es tenyleg olyan lesz, amilyet te szeretnel!

Buek!

2009. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként gondolkodom azon, hogy majd a nagy napra varratni fogom, nem biztos, hogy az alkatomra van méret (pici vagyok, lábra és testméretben is). Úgyhogy ha ilyen ügyes vagy, esetleg majd nekem is varrhatod, ha elérkezik majd egyszer az én nagy napom, azt a pénzt simán megérné :-)

Én is varrnám, de én csak plüssöket tudok varrni, meg szegőt, meg talán aljazni.

Szép leszel, biztosan :-)

2009. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: szivesen megvarrom a ruhádat. Egyébként én is pici vagyok. Tudod hogy van ez Isten a jóból mindig keveset ad. Ha megirod az email cimedet, vagy ha van msn-cimed azt ird meg, és dumcsizhatunk ott is! Szia!
2009. jan. 3. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez jó régi kérdés, de nagyon jó ötlet ám saját magadnak megvarrni a ruhát! :)

Esetleg tudnál képet felrakni a ruhádról, kíváncsivá tettél! :)

2012. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!