Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség. Hogy ne izguljak...

Alizka0827 kérdése:

Segítség. Hogy ne izguljak nagyon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!Holnap írom a központi felvételit.Nagyon izgulok..:(( Mit ajánlotok hogy nyugodt legyek,és higgadt?Vigyek magammal kaját?Esetleg szőlőcukrot,valamit?Köszönöm,minden tanács jöhet,de csak normális.:)

Egyébként egész délután ismételtem az 5.,6.,7., és 8. osztályos anyagokat,rengeteget gyakoroltam már szeptember óta,és holnap korán felkelek tanulni.Szóval várom a válaszokat.:)



2013. jan. 18. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Holnap már ne tanulj, inkább most nézd még át,utána pihenj sokat!

2. Egy jó kis gyógynövény tea nyugtatólag tud hatni, és a koncentrációt is fejleszti! Tanácsos lenne azt iszogatnod

3. Ha szeptember óta tanulsz, akkor nem vagy hülye, biztos menni fog, bízz magadban!

4. csak arra szabad gondolni, hogy megcsinálod!!!

Hajrá, én szurkolok!!

2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.:)
2013. jan. 18. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már ezen túlestem régebben, tehát van tapasztalatom a dologban! Szerintem: mivel rendesen tanultál eddig, mindent tudsz, nincs is miért aggódnod. Most már fölösleges tanulnod, hadd ülepedjen le az anyag, szerintem már nem kellenek friss információk, feküdj le időben, és egy kis föketecsokoládét vigyél magaddal:) Sok sikert!!:))
2013. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is a gyors választ!:)
2013. jan. 18. 20:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van még tapasztalata? :)
2013. jan. 18. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Felesleges aggódni, mert attól nem fog jobban menni, és mivel rendesen tudod az anyagot, rosszabbul sem:)

Sok sikert.

Ja, és ne tanulj korán reggel, fáradtan nehéz koncentrálni, úgy nem sok értelme van, legalábbis nálam. Ha fáradt vagyok, inkább hagyom, akkor nem ragad meg semmi sem.

2013. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) egyébként valahogy én reggel jobban tudok tanulni,mint du.:oo Hogy miért,azt nem tudom.:)

Köszi mindenkinek a választ..:)

2013. jan. 18. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Bár már elkezdtétek de adok egy jó tanácsot..én tavaly írtam..szokták mondani h a páratlan évben könnyű a párosban nehéz.EZ MARHASÁG.A tavalyi matek nagyon gonosz dolog volt kívánom h nektek ne olyan legyen.Hónapokig depressziós voltam h nem vesznek fel és h milyen hülye vagyok igazából...És lám áprilisban érkezett az értesítő h felvettek és most egy erős gimiben nagyon jó tartom a frontot.Ebből a tanulság az h nem szabad idegeskedni ..ha elcseszted ne bánkódj rajta mert visszacsinálni már nem tudod!és jusson eszetekbe h ami nehéz az mindenkinek nehéz!Ez a felvételi egy nagy marhaság mert ez nem tükrözi azt ami a fejetekben van..ez csak a szűrés miatt történik..Remélem azért sikerült jóra megírni!
2013. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma írtam. Nem is volt olyan rémes. :)) A matek nehéz volt kicsi, de a magyar nem volt nehéz. Am nagyon izgultam, de amikor elfoglatam a helyem már nem is tűnt olyan rémesnek az egész... :)
2013. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na, hogy sikerült kedves kérdező??:)
2013. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!