Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kib*szás volt...

Szerintetek is kib*szás volt a mostani központi felvételi matek része?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak nem vektorok megint? :D
2013. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly írtam felvételit. A vektoros részt egyértelmûen nem volt fair belerakni, viszont megnéztem az idei feltételit, és hidd el, az idén sokkal könnyebb feladatsort állítottak össze.
2013. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem nem volt annyira nehéz, jó igaz én már 10-es vagyok és lehet azért nem... a vektorokat pont most tanuljuk, így meg tudtam volna csinálni, nah... de 8-os fejjel biztos nem sikerült volna...

sztem a magyar most nehezebb volt, mint anno mikor én írtam

2013. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2013. jan. 19. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
én ma írtam meg, és ugyanígy gondolom. egy bazi nagy köcsögség, hogy érthetetlen és teljesen új feladatsorokat raktak be. az itthon gyakorolt központi lapok mind 35 fölött voltak, de most örülnék ha az összpontszám fele meglenne :S
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
teljesen így vagyok vele -.-
2013. jan. 19. 19:42
 7/9 anonim válasza:

Én is tegnap írtam. Szerintem -nekem legalább is- ez nehezebb volt, mint a tavalyi. Amikor gyakoroltam a tavalyit megcsináltam 47 pontosra, most örülök, ha 40 pont fölött lesz 1-2 ponttal.

A magyar az jó volt, még szerencse, hogy azzal kezdtük. Hálát adok a magyar tanáraimnak, hogy így belénk beszélték a határozókat...

2013. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja a magyar könnyűvolt, de a mostani matek feladatok közt volt olyan amit még sosem láttam O.o, ráadásul egy ilyen feladatsorra 45 perc -.- szánalmas
2013. jan. 20. 21:05
 9/9 anonim válasza:
végül is nem is volt nehéz. én is most írtam. inkább az volt a baj, h kegyetlenül sok feladat volt 45 percre. itthon simán megcsináltam, úgy, h nem néztem meg a megoldókulcsot, csak több idő kellett volna hozzá
2013. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!