Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Im Hot" ezt hogyan lehet...

"Im Hot" ezt hogyan lehet magyarul érteni?

Figyelt kérdés
Vagyis mi a legjobb kifejezés rá?
2013. jan. 19. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Dögös
2013. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rémuralom ***** válasza:
Vagy az, hogy dögös vagyok, vagy az, hogy melegem van. Nagyon nem mindegy, és így önmagában eldönthetetlen, szövegkörnyezettől függ.
2013. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dögös vagyok .<--- így lehet magyarul értelmezni :)

A melegem van , azt máshogy mondják angolul.

2013. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző, te hol tanultál angolul? Pakisztánban?

I'm hot: melegem van

I'm cold: fázom

2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy melegem van, vagy dögös vagyok :D nem mindegy, szövegkörnyezetből gondolom kiderül
2013. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy tanultam , hogy i feel hot <--- melegem van .
2013. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rémuralom ***** válasza:
És ha te úgy tanultad, az azt jelenti, hogy csak úgy lehet mondani? :) Ha te az iskolában "brit angolt" tanulsz (értsd: oxfordi könyvekből magoltat be veled szövegeket egy borzalmas hunglish akcentussal beszélő tanár), és a lekvárra csak a jam szóval találkozol, akkor hülyének fogod nézni az amerikaiakat a kedvenc filmedben/sorozatodban, amikor angol szinkronnal nézed, és azt hallod, hogy jelly?
2013. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!