Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Hogyan lehetnék magántanuló?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon rosszul érzem magam a többiek között az iskolában. Állandóan csak bántanak... szerencsére csak szóval, de egy-kettő már mondta, hogy nagyon szívesen megrúgdosna stb. Persze ezt nem a szemembe, és az ofő előtt is játsszák a kisangyalt. Folyton kritizálják a külsőmet, hogy jól tanulok, nonszensz dolgokat találnak ki rólam. Könnyű mondani, hogy ne foglalkozz vele, de amikor már tizedszerre ilyenekkel jönnek...Már nem tudom hanyadik gúnynevet kapom a hátam mögött... ogre, zsírosfejű tehén, nyalizós/k.csög/g.ci, büdös, nagyseggű stb. És ez csak pár azok közül, amikről egyáltalán tudok. Mindenért megszólnak. Holott én már néha annak is örülnék, ha szimplán levegőnek néznének.


Az egyik tanárom azt mondta lehetnék a suliban magántanuló... bejárok órákra csak nem az osztálytársaimmal együtt. Állítólag nem kell ehhez viselkedés problémásnak lennki, de kell hozzá valami orvosi igazolás. Úgy tudom plusz pénzbe se kerül, azt mondta a tanár, de javítsatok ki, ha tévedek. Nem tudom ennek a pontos rendszerét, csak mostanában került szóba. Azt sem tudom, hogy hogy járnék jobban... mert ha mondjuk magántanuló lennék... az osztálytársaim ezt valami baromi nagy poénnak fognák föl, röhögnének rajta... és egyesek lehet, hogy csak mégjobban szekálnának.



2013. jan. 20. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy másik suliba ezek közül a kretének közül.
2013. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jézusom! Milyen kisegítősök közé jársz te? Vagy manapság már ez az általános? Nem tudsz másik suliba átmenni? Volt egy osztálytársam magántanuló, de az ő szülei azt hiszem fizettek ezért. Bár mindenki hálás volt, hogy ezt az utat választották.
2013. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!