Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy gyógyszertár...

Mennyit keres egy gyógyszertári asszistens (nettó)? Könnyű elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés
Kb 3 év múlva végzem el ezt az OKJ képzést. Szerintetek könnyű lesz elhelyezkedni? Keresett szakma (lesz)?
2013. jan. 20. 13:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Minimálbér ami azt jelenti jogy 70260
2013. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bensdorp ***** válasza:

Dehogy minimálbért! Mindenhol 100.000 felett keresnek, de találkoztam már 250.000-es bruttóval is.

Egyre nehezebb elhelyezkedni vele, a gyógyszertárak száma az utóbbi években nagyon megcsappant, és viszonylagos túlképzés is van. Ha az expediáló szakasszisztensit is elvégzed, úgy már jók az esélyek.

2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Bocs..abból indultam ki hogy a barátnőm Tápiószecsőn gyógyszertári asszisztens. Ő a minimált kapja. Te hol hallottál ilyen szép summáról?
2013. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bensdorp ***** válasza:
Főváros, nagyvárosok, gazdag falvak. Nagyon megleptél, sehol nem találkoztam még minimálbéres asszisztenssel.
2013. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Budapesten tehát jó esélyekkel indulok majd?

Azért választanám, mert hát elég sok gyógyszertár van, szinte minden 2. sarkon.

Ápolónőnek mennék még, de hát azért a munkáért egy nagy lóf@szt kapnék csak szinte..

2013. febr. 4. 17:21
 6/15 bensdorp ***** válasza:
Gyógyszertári asszisztensként is csak több tíz éves tapasztalattal, kiváló munkaerőként, gazdag patikában kaphat az ember olyan nagy fizetést, mint írtam, egyébként nem feltétlen több, mint az ápolói. Az elhelyezkedés ápolónőként nagyságrendekkel könnyebb. Az viszont igaz, hogy ápolónőként sok helyen megszakadásig kell dolgozni, a gyógyszertár viszont egy nagyon dolgozóbarát, kellemes hely. Asszisztensként legkönnyebb a falusi és kisvárosi patikákban elhelyezkedni, Budapest mindig telítettebb.
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tájékozottnak tűnsz.. :)

Tudnál segíteni, hogy melyik eü-s szakma éri meg a legjobban? Amivel a legkönnyebb elhelyezkedni és mégsem minimálbérért dolgozok 3 műszakban.

Egészségügyön belül minden érdekel.

2013. febr. 4. 17:57
 8/15 bensdorp ***** válasza:
Az a fogorvos és a gyógyszerész. De lehet szerencséd dietetikusként, gyógytornászként, vagy egészségügyi menedzserként is.
2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bensdorp ***** válasza:
Legkönnyebb elhelyezkedni gyógyszerészként, amivel tiszta és megfizetett az egy műszak. De nem biztos, hogy a közvetlen egészségügyi szférában sikerül munkát találni, jelenleg a műszaki-kémikus vonalban több az álláslehetőség.
2013. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

OKJ játszik csak, tudtommal ott nincs gyógyszerész képzés :(

Egyetem, fősuli kivéve, nagyon nem az én világom.

2013. febr. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!