Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. osztályosok, és akik...

8. osztályosok, és akik központit írtak eddig! Hogy sikerült a mostani központi (magyar, matek)? Akik már régen írtak, azoknak akkor hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint a magyar most nagyon könnyű volt, a szövegértéssel lehetett pontokat veszteni. Nekem 40 pont felett lett. A matek sokkal rosszabb lett. Nem volt idő a feladatokra, kb 30 pont. (Kitűnő tanuló vagyok, 5-ös matekból, magyarból is)

2013. jan. 24. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Én két éve írtam, nem sikerült jól, pedig könnyű volt. Hülyeségeken vesztettem egy csomó pontot. 87pont.
2013. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
A magyar szerintem is könnyű volt..a matek viszont nagyon nehéz, ...alig bírtam befejezni ..és valóban kevés idő volt rá...
2013. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Én idén írtam. Azt hittem, hogy a magyar milyen jól fog sikerűlni, lesz olyan 38 pontom.. a frászt. ma voltunk eredményekért, és kemény 29 pontom lett ://

A matek pedig 25 pont.

rengeted pontot vesztettem hülyeségeken. ÉS nem vagyok rossz tanulo, mert 48 pontot viszek..

2013. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Áhh, az én lányom is nagyon elrontotta sajnos. Magyarból negyven pontra számítottunk, lett 35. Matekból meg 30-ra, lett 25:(


Nem tudom mire lesz ez elég. Jah és ő is 48pontot visz. A magyar előkészítőn mindig 90% felett írta a feladatlapokat. Egyszerűen nem értem.

2013. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon túlértékelik a központit. Nem a központi kell bejutni a kívánt iskolába, hanem "nyalással", ahogy ma hívják. Ha a gyerek oda megy felkészítőre, ahova menni akar a későbbiekben, és ott felfigyelnek rá, jócskán pluszt nyom a bejutási esélyekre.
2013. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
A matek szerintem nagyon nehéz volt,három feladatot is kihagytam,mert nem volt rá idő...a magyar meg nagyon könnyű volt,ott lehet,hogy meglesz a 45 pontom.Szinte kitűnőre írtam,megnéztem.Matekbol gyenge vagyok,magyarbol meg kitűnő. :D
2013. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Nekem a magyar 37 pontos lett, a matek 22. Én magyarból 3-4-es vagyok, matekból 3-as 2-es tudással. Úgyhogy az utóbbinak inkább örülök. Viszont láttam kint a parafatáblán egy gyereket, akinek összesen lett 5(!!!!!) pontja. :O
2013. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha sokaknak lett nagyon rossz a matekja,akkor azért lejjebb lesz a ponthatár....mert gyerek nélkül nem lehet osztályt indítani...
2013. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
13%

Én most 5.es vagyok , 3matek, 5irodalom, de 3év múlva , áhhh,lehet ,hogy ott már sokkal keményebb lesz. :(

múlnak az évek éls egyre nagyobb köcsögség az egész :((

2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Én kitűnő tanuló vagyok, de szerintem rohadt nehéz volt. Nagyon rosszra számítottam, de a magyar 41, a matek 31 pontos lett. A magyarban a szövegértést 60%-ban eltoltam, meg egy-két hiba becsúszott. A matekbóla 8-as feladatot egyáltalán nem értettem, a 7-esre és 9-esre nem volt időm..
2013. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!