Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek egesz eves...

Hogy szerezzek egesz eves felmentest uszas alol?

Figyelt kérdés

Jovore suliba heti 1 uszasom lesz de rohadtul nem akarok es nem is fogok uszni:) van valami otlet hogy hogy oldjam meg? Barmit megteszek nem igazan erdekel a szabalyszeruseg:D

Az olyan valaszokat hogy 'ne logd el' 'miert nem uszol' hanyagoljuk:).varok minden megoldast koszi (L)


2013. jan. 26. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy lett elsikálva, hogy a szemem nagyon kikészül a klórtól.
2013. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nem tudsz úszni.

Csak nem fognak beküldeni megfulladni a vízbe.

2013. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nincs fürdőruhád:D

Vagy otthon hagysz mindig vmit.

Vagy a legjobb mondd meg az igazat.

Vagy legyen hasmenésed.

Ezer ötletem van.

2013. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy megjött a menzeszed. Ez egyébként szinte biztosan elfogadható.
2013. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jóó de olyan kell amit odaadok/megmondok szeptemberbe és egész évben az az indok:D nem az hogy mindig kitalálok valamit:)

arra gondoltam hogy háziorvossal iratok egy felmentést hogy pl. fülemmel van valami és begyullad ha belemegy a víz :D:D vagy nemtudom

2013. jan. 26. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Felszereléshiány, menzesz stb. eléggé kizáró okok, mivel nálunk legalábbis egyest von maga után. Gondolom megbukni nem akarsz. Stikában el lehet intézni egy fül-orr-gégésszel, aki ír neked egy felmentést. Vagy sportorvos.
2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!