Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek felmentést...

Hogy szerezzek felmentést testnevelés alól? (lent)

Figyelt kérdés

testnevelés órán nem igazán szeretek dolgozni mert finoman szólva bunkó a tanár. mit mondjak az orvosnak hogy adjon felmentést?


a válaszokat előre is köszönöm :)


2012. febr. 20. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár órára a szüleid kiirnak de ha egy félévnyit akarsz ahoz valami sérülés kell;P
2012. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
máshogy nem menne?
2012. febr. 20. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a kegtöbb orvos nem ír ki szerintem ha nincs valami bajod de azért vannak kivételek:) Csak simán mond el neki hogy bunkó a tanár, lehet hogy beválik
2012. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérd meg C. M. Punkot, hogy úgy törje el a lábad, hogy azon ne lehessen látni, hogy ő tette.
2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tényleg?? nem viccelsz?? kicsit nagy az arcod!
2012. febr. 22. 18:51
 6/8 anonim válasza:
INkább ő törje el a lábad, mint Chuck Norris
2012. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
inkább én törjem el a te lábad mint Chuck Norris
2012. febr. 22. 21:00
 8/8 anonim válasza:

lehet hogy már nem aktuális a dolog, de ha még kell:


egyik barátnőm elment magánrendelésre kiperkált "pár" ezret és kapott egész éves felmentést. minden év elején megcsinálja ezt és neki eddig bevált immáron 5. éve nem tesizik.

egyébként nem akarok prédikálni de szerintem fontos amúgy a mozgás... én se akarok tesizni mármint tesiórán mert fáj a lábam szerdán megyek szerintem iskolaorvoshoz ez ügyben. ennek ellenére heti 4-szer járok kosarazni.

de ha elmész háziorvosodhoz lehet, hogy felment. elmondod neki, hogy sportolsz mást amit szeretsz is és ahol nem bunkó a tanár. és mondod neki, hogy már gyomorgörccsel mész tesire.

szóval vannak lehetőségeid.

2013. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!