Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS ÉS SÜRGŐS! Pótfelvételi...

FONTOS ÉS SÜRGŐS! Pótfelvételin is majd kiküldik azt a borítékot amiben mindent megtalálok vagy nem? A másik kérdsem pedig aha diákhitelből szeretném elkezdeni törrleszteni a tandíjat akkor mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
tudom hogy van az engedményezési lap, de azt az igénylés(diákhitel) után vagy előtt kell kitölteni. és még egy! hogy milyen igazoló dokumetumot tudok vinni a bankba amikor igényelni szeretném a diákhitelt??? azt a suli ad?? köszike előre mindenkinek!!
2009. szept. 1. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pótfelvis vagyok és igen megint kapunk levelet a sulitól szept. első napjaiban amibe minden információ benne lesz. A diákhitelt sajnos nemtudom azt talán mások leírják.
2009. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!