Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételin felvettek, de...

Pótfelvételin felvettek, de nem tudok elmenni a beiratkozásra. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Mindjárt felrobbanok!!! Konkrétan nagyon ideges vagyok, dolgozom, amikor a beiratkozás van, nem tudom már elcserélni a műszakot. Mi van ilyenkor???
2011. aug. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghatalmazol valakit egy szabályos meghatalmazással, odaadod a papírokat, és ő elmegy beiratkozni. Máskor meg nézz utána, ahelyett, hogy felrobbansz, mert tuti le van írva valahol. Illetve TO-t tudnám javasolni. Csak így a jövőre nézve. Sok ilyen lesz még.
2011. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudok meghatalmazni senkit

egyébként a munkából most értem haza, olvasom az emait,hogy felvettek, beiratkozás holnap reggel 10kor.

köszi, dolgozó felnőtt ember vagyok, este 10kor kivel,hogyan cseréljek??

menjenek a fenébe

2011. aug. 30. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, hívd fel a sulit akkor holnap, mást nem tudok javasolni. Biztos, hogy lesz megoldás, emiatt kár idegeskedned.
2011. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
felhívom mindenképp... aztán meglátjuk mi lesz,remélem a legjobbakat! :S
2011. aug. 30. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
beiratkozni nem csak 1 nap lehet. beiratkozási időszak van. neptunba állítsd a státuszodat aktívra, vegyél fel tárgyakat, hívd fel a TO-t a gondoddal és személyesen a beiratkozási papírokat leadod majd következő nap. én is voltam így, és semmi para nem volt belőle.
2011. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7:33! Szeretném neked elmesélni, hogy a Neptunon kívül létezik még az ETR, ezen kívül azt is, hogy nem minden suliban ugyanúgy működnek a dolgok. Nálunk például gólyaként nem tudod magad aktiválni, a beiratkozáskor aktiválnak, és az óráidat sem te veszed fel, hanem az aktiválás után központilag. Csak hogy tisztában legyél a dolgokkal.
2011. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, a pótfelvételiseknek pedig általában 1 nap van, amikor be tudnak iratkozni.
2011. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!