Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki letudja fordítani...

Valaki letudja fordítani nekem angolra?

Figyelt kérdés

Ezt a fényképezőt be lehet vinni a stadionba?

2darab 3napos metro bérletet szeretnék amivel bármelyik metrora át lehet szállni.

Semmilyen mód nincs rá hogy bevigyük ezt a fényképezőt?


2013. jan. 28. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Is this allowed to get this photo camera in the stadium?

I would like to have 2 pieces of travel card for 3 days for all the metro lines.

Is there any chance to get it in?

2013. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3.dik egész pontosan:

Is there any chance to get the camera in?

2013. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ez nem csak egy nyelvtanórára fordítandó szöveg hanem pl Londonban akarsz metró bérletet venni akkor nem "all the lines" hanem "all the zones".

Itt azért érdemesebb megnézni melyik zónába utaztok, mert egy össz zónás travel card elég húzós és úgysem használjátok ki. Valamint szerintem 3 napos nincs csak 1 hetes, de itt tudjátok csekkolni:

[link]

2013. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én még nem láttam olyan stadiont ahová fényképezőt nem engedtek be. Dolgoztam az Osztrák EB-n biztonságiként a beengedő kapuknál és ilyen sehol sincs, a fényképezőt simán beengedik egy angol bajnokira is.
2013. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!