Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudnátok nekem fordítani...

Letudnátok nekem fordítani angolra a következő szeveget?

Figyelt kérdés

Kedves Nate!

Egy nagyon fontos dolgot szeretnék kérni tőled!

A barátnőmmel hatalmas Vámpírnaplók rajongók vagyunk, és természetesen neki a kedvenc szereplője a sorozatból Kol…

Nemsokára (május 2-án) lesz a 16. születésnapja, és arra gondoltam, megpróbálom meglepni azzal, hogy megkérlek; nem írnál-e neki egy-két dolgot twitteren szülinapja alkalmából? (ha persze kérhetek ilyet…)

Biztos vagyok benne hogy, nagyon-nagyon sokat jelente neki!:)

Előre is köszönök mindent!

Egy rajongód, xy

ui.: a barátnőm twitter címe:…..



2013. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Dear Nate,

I'd like to ask something very important from you.

...

2013. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Dear Nate!

I would like to ask something very important from you.

My friend and I are both huge fans of the Vampire Diaries, and of course her favourite character from the series is Kol…

Her sixteenth birthday is quite soon (2nd of May), and I thought I would try surprising her with asking you if you could write something on her Twitter? (if I can ask for this...)

I'm sure it would mean a lot to her!:)

Thank you!

A fan, xy

PS, my friend's Twitter is:....

2013. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2013. jan. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!