Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a tanárom ellen?

Mit tehetnék a tanárom ellen?

Figyelt kérdés

10/L

5. osztályos tanuló vagyok. Van egy rossz tanárom aki a természetet és a technikát tanítja.

- Dolgozat írás közben ott hangoskodik (matat meg mindenféle

-nem várja meg, míg leírjuk a füzezbe azt a 4 oldalt (diktálva) amit meg kell tanulnunk 2 hét múlvára

- órán nem is írunk a tankönyvbe, munkafüzetbe de mindig azt meg KELL csinálni (valamikor 30 máskor pedig csak :( 10)

- Technikán egyszer beszedte a füzeteket a házi miatt és és csak aznap kaptam vissza, amikor meg dogát írrunk (3-as lett és ott kiabált hogy a te bajod...)

Ofőhöz már fordultunk (azt mondta ővele beszéljük meg), őnála meg mindig reklamálunk de semmi (csak valakit reklamálósnak hív)

Ja! És azzal zsarol minket, hogy ha nem jön korepetálásra, 1-est beírja neki mikor meg erre NEM kötelező jönni! Mit csináljunk (az egész osztály nevében) vele???


2013. jan. 28. 15:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ha csinálsz szorgalmit, ha nem adod elő amit kell akkor bizony kár volt dolgoznod vele annyit.
2013. jan. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!