Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám,h ha tanulnom kell főleg mateknál fordul elő,akkor olyan szinten belassul az agyam,h képes vagyok 20 percet az felett ülni,h össze szorozzak vmit,pedig rohadt egyszerű,de semmi máson nem gondolkodok,de akkor is olyan, mikor túl van terhelve a géped és belassul.Nagyon rossz és van,h emiatt megy el a dogámból az idő,mert tökölök és nem tudok koncentrálni és gondolkodni...:/

Mit tehetnék?Nem vmi jó és emiatt is vagyok rossz tanuló(3) pedig meg mondták a tanárok is a korrep tanárom,h van fejem a matekhoz,de nem figyelek.Nem tudok mit tenni,egyszerűen belassulok és elkap egy fáradtság és csak ülök és álmosodok.

Segítsetek!


2010. szept. 16. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Am most is tanulnom kéne,de nagyon nem megy,pedig tudom,h kell!Mert dogát írunk és pont matek:/
2010. szept. 16. 14:08
 2/7 anonim válasza:
Hát a 3 Jegyek átlagban egyáltalán nem nevezhető Rossznak :P hova valósi vagy? mintha ismerős lennél nekem
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pest megye.

Oké,nem rossz,de nem is a legjobb.

És eléggé zavaró,h nem tudok,oda figyelni:/

2010. szept. 16. 14:14
 4/7 anonim válasza:

a hármas az mióta rossz?

amikor én jártam suliba, még közepes volt.


ezért van ennyi tanulási zavaros gyerek, mert túl nagyok a követelmények, a szülők rögtön büntetik, meg megvonnak tőle ezt-azt, ha nem ötös tanuló...

2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi meg vonva tőlem,sőt tojnak rám nagyban,csak 1-est ne hozzak, ennyi a követelményük,de ÉN szeretnék jobb lenni,csak nem sikerül oda figyelnem...most ballagtam és 8.-ban majd nem megbuktam matekból.
2010. szept. 16. 14:22
 6/7 orsybaba88 válasza:

hát akkor kemény négy év elé nézel a matek szempontjából. KITARTÁS!!

próbáld meg talán megjutalmazni magad valamivel, ha megoldasz egy-két példát. akkor az agyad össze fogja kapcsolni a két dolgot (pavlovi reflex), és talán szívesebben figyel a matekra.

remélem tudtam segíteni!!!

2010. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Kipróbálom majd:)

Gondolkoztam és eszembe jutott,h nincs e vmi "bogyó",ami segít ezen?

2010. szept. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!