Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem szigorítják az...

Miért nem szigorítják az egyetemeket?

Figyelt kérdés
Most csak a sajátomra gondolok, de biztos vannak még ilyenek. Egyszerűen buták járnak az egyetemre, és ez már kicsit ,zavar. Az nem zavarna, hogy az illető buta, de az, hogy ugyanott jár tanulás nélkül ahol én, az már zavar. A tárgyfelvételeknél csökkentették a követelményeket, tehát akinek nem sikerül mondjuk egy alaptárgya, az attól felveheti a ráépülőt. A diákok meg be is mennek a TOra ezt kérvényezni. Minek kell ennyit kedvezni a diákoknak? Így attól veszik el a lehetőséget, aki tényleg tanult. Sokan nulla tudással mennek vizsgázni, és elbájcsevegnek a tanárral, és! van olyan, hogy jobbat kap az, mint aki tanult. Mondjuk ezt nem értem hogy, de a jegyek itt nem igazán tükrözik a valódi tudást.

2013. jan. 29. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne már :(

És másik egyetem?

2013. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!