Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltörtem a lábam és ki vagyok...

Eltörtem a lábam és ki vagyok írva 6 hétre a suliból. Az osztályfőnököm azzal fenyeget ha 6 hetet hiányozni fogok nem osztályoz le és ismételhetem az évet. Megteheti ezt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a hianyzasod meghaladja a 250 v 260 orat, akkor a tantestulet dont, h tehetsz-e osztalyozo vizsgat az adott targybol
2013. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél magántanuló erre az évre.. 6hét után mehetsz rendesen suliba, és nem számít, hogy hiányzol-e 250 órát vagy sem
2013. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy érti hogyha nálatok is olyan órát tart ami kevés óra számba van akkor sem buktathat meg csak osztályozót kell tenni

Nálunk is van egy oszt. társam aki sokat hiányzott kábé annyit mint és van olyan óránk nem volt meg elég jegye így mehetett osztályozóra.

2013. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudsz bejárni fekvőgipsszel a suliba, nem megoldható?

Akkora nagy a gipsz, amiben vagy? :S

2013. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!