Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van így a tanároknál?

Miért van így a tanároknál?

Figyelt kérdés

Most a kémiát hozom fel példának, de más tanárok is viselkednek így, másokkal..

Nem értem a kémiát, a sok számolást, meg úgy ámblokk az egészet, és ezért a dolgozataim sem sikerülnek olyan fényesen. Órán mindig tágra nyílt szemekkel figyelek, hátha egyszercsak megvilágosodom, de nem beszélgetek, a definíciókat mindig megtanulom, szóval amúgy egy tök rendes diák vagyok, csak éppen nem megy a kémia, és ezért nem szeret a tanárom. Ha kérdezek tőle valamit, akkor rám se néz a válasznál, És amúgy is szúrós tekintettel szokott figyelni engem, és nem értem hogy miért csinálja ezt, hiszen én nem tehetek arról hogy egyszerűen nem tudom befogadni a kémiát, és ez nagyon rossz! Az osztályból más emberekkel nem viselkedik így! :( Ez valamiféle önzőség vagy lenézés vagy mi ez?



2013. jan. 31. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a tanárok idióták.
2015. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!