Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik a jelentkezés a...

Hogy működik a jelentkezés a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
Szerintetek papíron vagy online jobb jelentkezni? És ha én ragaszkodom a papír formához , akkor honnan lesz jelentkezési lapom?
2013. febr. 1. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a legközelebbi egyetem tanulmányi osztályára és ott kérsz egy jelentkezési lapot. Én papíron jelentkeztem.
2013. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az ingyenesen beszerezhető felsőoktatási felvételi jelentkezési lapok a Felsőoktatási felvételi tájékoztatókkal egy időben, azok mellékleteként jelennek meg. A lapok ezen felül a felvételi eljárások jelentkezési időszakában beszerezhetők a képzéseket indító felsőoktatási intézményeknél, valamint az Educatio Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálatán és az Oktatási Hivatalnál is."


Idézet a Felviről.

2013. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én online jelentkeztem e-felvivel, szerintem sokkal biztonságosabb, mert nem lehet rosszul kitölteni a papírt. Illetve ha papíron elrontod az idő, amíg visszaküldik, aztán új papírt kitölteni, elölről kell kezdeni az egészet.

Szóval én az online jelentkezést részesítem előnyben.

2013. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó azért az nem mondanám, hogy nem lehet elrontani. Tavaly legalább naponta volt egy elrontott kérdés pl; nem csatolta időbe a dokumentumot, kétszer küldte el a 11-es bizonyítványát a 12.-es meg egyszer sem, lemaradt az érettségi csatolás. Csak ez a pár jutott hirtelen eszembe, de temérdek ilyen volt.
2013. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem kell napokat várni a visszajelzésre. Mert ha még ajánlottként is adod fel, akkor is 1 nap amíg odaér. Meg megkapod az egyik nap és max csak másnap tudod postára adni + amíg odaér, az 2 nap. Online jelentkezésnél kiírja és rögtön tudod javítani.
2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak meggyőzni mindenki úgy jelentkezik ahogy akar. Online sem egy nap mire elfogadják.
2013. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!