Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő elkezdeni 3 hónappal az...

Késő elkezdeni 3 hónappal az érettségi előtt emelt kémiára készülni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok. 4es voltam belőle mindig, faktra nem járok mert egy év kihagyással (tavaly fizikára jártam, de otthagytam) nem lenne értelme.. Orvosihoz kéne.

2013. febr. 2. 00:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem késő, igen, de ezt csak te tudod magadról megállapítani. Én anno a suliban emelt bioszra jártam, de nem mertem leérettségizni belőle, mert 2 év tanulás után sem lettem volna képes jól megírni az érettségit. De ha te úgy érzed, képes vagy rá, akkor tessék szerezni egy külön tanárt és hozzálátni. Ha ez a vágyad és érzed, hogy menne, akkor sosincs késő, de az emelt kémia borzasztóan nehéz, úgyhogy hajrá, ha megpróbálod! Egy kalappal!
2013. febr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képességfüggő és könyvfüggő. Esetleg tanárfüggő. Igazából a 3 hónap az még sok is, ha azt vesszük hogy orvosin mennyit kellene majd tanulnod. De ha tényleg biztosra akarsz menni akkor fizikázz, ha az jobban megy, max majd nyáron tanulod a kémiát ha felvesznek.
2013. febr. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A könyveim megvannak, már el is kezdtem, csak bizonytalan vagyok, mert orvosihoz a két emelt azért mégiscsak elég durva... biosszal nincs gondom, a fizika meg elég nehéz volt nekem. Csak azért nem mindegy mert eléggé elvenné az időmet a kémiázás. Az orvosi meg 10 éves álmom.
2013. febr. 2. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbaképpen oldjál meg néhány régi érettségit, ha legalább egyrésze megy, akkor van értelme, ha nem sikerül, akkor már kicsit késő.
2013. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
végül aztán sikerült ennyi idő alatt felkészülnöd? tényleg érdekel :)
2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mert hasonló cipoben járok
2014. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!