Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (Elsősorban) egyetemisták!...

(Elsősorban) egyetemisták! Hol lehet nagyon vastag spirálfüzetet venni (lefűzhető lapokkal)?

Figyelt kérdés
Csomó helyen néztem, de mindenhol csak sima/középvastag méretűeket látok. régebben volt egy faja, ami 200 lapos volt, de már nem látom sehol :( Ti hol szoktatok ilyet venni?
2013. febr. 2. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Papírboltban...:D De felháborítóan drága az összes.
2013. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lidlbe szokott lenni időszakonként, vmi 400 forintért. Nagyon vastag, lefűzhető, nem tudom most van-e. Amúgy tényleg az írószerboltba iszonyat drága, átlagban 1500 forint körül mozog egy füzet...
2013. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a Lidlben megnézem:)
2013. febr. 2. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tescoban szoktam venni. Olykor csinálnak nagy akciókat, 700 forint egy ilyen vastag, több "rekeszes" füzet. Pont ma néztem, 2190 forint volt. Hát anyáztam egy sort és vettem inkább más milyet... (Három sorral odébb találtam viszonylag vastag, lefűzhető, keményfedeles füzetet 750 forintért nyehhehhee velem nem tolnak ki)


Egyébként egy sima papírboltban is 2000 forint körül van egy normálisabb darab és ők még nem is akcióznak. Én lidl-ben mostanában nem találkoztam jó féle füzettel sajna, október környékén láttam ott utoljára ilyesmit.

2013. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a tescoba nagyon ritka az akció :D Még a sima kicsi tescos füzet, vékony, műanyag fedeles, (rekeszes), is 700 forint. A lidlest én meg is tudom mondani milyen márka, köv. félévemre olyanom van, hátha valahol így könnyebb rálelni: [link] ... de nincs sajnos akcióban :/
2013. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na szerintem, amire azt mondod 700 forint most, az szokott akcióban 300 körül lenni, ami már nem olyan rossz ár, mer amúgy egy jó minőségű füzet, én szeretem.

Ez még a másik kedvenc: [link] Ez most 2200 forint. Akcióban 599 ft volt. Annyiért bőven megéri szerintem.

Olyan november környékén szoktak akciózni, meg egyszer tavasszal is, ilyenkor beszoktam belőlük jócskán vásárolni.

2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri, ismerem ezt, nekem is volt ilyen, csak ez a fajta: [link] a4es, majdnem 2 ezerért vettem :/ de ez is fűzhető lapos.
2013. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!