Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a felsőoktatással...

Mi a helyzet a felsőoktatással? Mikor hozzák vissza az osztatlan képzést? Mikor lesz kiadva felsőoktatási tájékoztató?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy visszahozzák ugye az osztatlan képzést, de mikortól? Már most szeptemberben is indulnak ilyen képzések? És a Nagy kék könyvet mikor fogják kiadni, vagy hol lehet megtalálni? FSZ-es képzésekről nem találtam egy rendesen összeszedett listát hogy hol mi van, és így nem tudom eldönteni hova jelentkezzek.

2013. febr. 2. 11:44
 1/3 reptoid ***** válasza:
100%

Ma jelent meg a kiegészítés a felvi.hu-n.

A felvételi tájékoztatót keresd nagyobb könyvesboltokban, de majd csak később. Perpill a felvi.hu-n fent van minden.

Osztatlan képzések eddig is voltak, és ezután is lesznek, de csak pár szak esetében, idén megjelent melléjük a pedagógus osztatlan.

2013. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nézegetem én a felvi.hu-t, de -biztos velem van a baj- én nem találtam ott, hogy hol milyen szak indul.

És rosszul tettem fel a kérdést, konkrétan a kétszakos tanárképzésben érdekelne hogy lesz e már most osztatlan vagy azt csak később hozzák be?

2013. febr. 2. 13:10
 3/3 reptoid ***** válasza:
100%

Ha a felső menüben rámész az egyetemek, főiskolák menüre, akkor intézményenként tudod megnézni az induló szakokat. Ha a szakok és képzésekre mész, akkor pedig szakonként nézheted meg, mely intézmények indítják.

[link]

Pont az osztatlan tanári még feltöltés alatt van, de ha rámész az egyes intézményekre, akkor megnézheted, hol milyen tanárt képeznek. Nyilván ne közgáznál keress magyartanárt és a zeneművészetin se biosztanárt :D

2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!