Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Osztrák-Magyar Európaiskola...

Az Osztrák-Magyar Európaiskola és a Budapesti Osztrák Iskola tényleg olyan jó, min amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Nők lapjában volt róla egy magasztaló cikk, akiktől hallotam róla, mind dícsérték. Van itt esetleg olyan, aki oda jár(t)? Tényleg érdekelnek a vélemények.

2013. febr. 3. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
En még nem járok oda de most vagyok nyolcadikos es ide fogok járni gimibe mivel felvettek nulladikba.Sok ismerősünk jár(t) oda es szinte kivétel nélkül mindenki szeretett/szeret oda járni.Nekem nagyon tetszik a suli es a nyílt nap is meggyőzött.Nagyon jo még hogy 3 nyelven (magyaron kívül) lehet vagyis kell tanulni es en pl nagyon szeretek is nyelveket tanulni.Ha bármi kérdésed van nyugodtan írhatsz.A felvételiről is tudok sok mindent mondani.Valamint sz általános iskolában is vannak ismerőseink:)
2013. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jövőre fogok 0.-ba menni, szerintem ha valaki nem szeretne olyan gyakorlóiskolába járni ahol a diákoknak nincs közösségi életük, csak a tanulás akkor a többi iskolából ez a létező legjobb, nem túlzok. Ha kell segítség, tőlem is kérdezhetsz a suliról.:)
2013. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!