Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az átiratkozás?

Hogy is van ez az átiratkozás?

Figyelt kérdés

Most egy vidéki városi suliba járok,most kezdtem a középiskolát.Szeretnék Pestre felmenni 2 bnőmmel koleszba egy szakközépiskolába.Én is gimibe járok most,5éves angol előkészítős,a másik bnőm meg sport gimibe,a 3.meg nem tom:)hogyan van ez az átiratkozás?felvesznek egyáltalán?van még hely ilyenkor koleszba?még nem tudom h melyik suli lenne az,de tuti h vmi szakközép.és mit csináljak,ha az ofő nagyon kedves,már nagyon beleélte magát abba,h mi nagyon jó osztály leszünk,és most én elmegyek csak így,pár hét után?nem akarom megbántani.vagy mit mondjak h mért megyek el innen?egyébként azért megyek el,mert nem érzem jól magam ebben a suliban,és szeretnék a bnőimmel együtt lakni:)

na lécci segítsen vki,nagyon tanácstalan vagyok.

köszi

15/l


2009. szept. 4. 21:18
 1/1 A kérdező kommentje:
vki válaszoljon,lécci,nagyon fontos!
2009. szept. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!