Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulás vagy átiratkozás?...

Nyelvtanulás vagy átiratkozás? (lényeg ezalatt van :D)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és egy előkészítő évfolyamos (kezdő angolos) osztályba járok. Egy héten 13 angolunk van, van olyan nap is, ahol három angol van egymás után, és őszintén szólva én nem bírom ki, a harmadik órát még épp hogy túlélem. Tanultam régebben angolt, de olyannyira keveset, hogy a középhaladóra kevés volt, ezért mentem kezdőre de itt sem megy az angol. Jó párszor hibázok, nem értem mint mond a tanár, vagy éppen hogy mit kell csinálni. Így hát annyira nem kedvelem most ezt a helyzetet. Gondoltam arra is, hogy átiratkozok egy jobb iskolába, matek szakra, de sajnos nem tudom hogy megy az átiratkozás, és hogy egyáltalán felvesznek-e. Szerintetek? Ha kihagytam valamit, akkor szóljatok! :)
2011. szept. 22. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanulást nem hagyhatod ki. Bármilyen pályára mész később egy nyelvvizsga, vagyis inkább a nyelvtudás elengedhetetlen lesz. Miért nem beszélsz a tanárral. Mondd, hogy ez neked nehezebben megy, szenteljen rád több figyelmet a magyarázatoknál, az ellenőrzésnél. Ne add fel! Az lenne az egyszerűbb megoldás, de nem a jobb. Esetleg beszélj a szüleiddel, hogy kéne egy korrepetáló tanár.
2011. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj ott.Én is 9.es vagyok,és van olyan nap mikor 5 franciám van,de legalább 3...nyelvet mindenhol kell tanulni
2011. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!