Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam felvenni a...

Hogyan tudnam felvenni a kapcsolatot Szegedi Tudomanyegyetem fizika szakan levo hallgatokkal?

Figyelt kérdés

Az Elte es a Szegedi egyetem fizika szaka erdekelne.

Az Eltenel kaptam egy ilyet:

[link]


Viszont jo lenne ha par Szegedi fizika szakos hallgatoval is tudnek beszelni, hogy vegul eldontsem melyiket valasszam.

Aki tud barmilyen elerhetoseget is, az irjon. Lehetnek konkret szemelyek, email cim, vagy akarmi, csak tudjak valakivel beszelni.

Koszonom



2013. febr. 8. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Például a Magyar Fizikushallgatók Egyesületén át (MaFiHe) fel tudod velük venni a kapcsolatot. Ez egy országos egyesület, de vannak helyi bizottságai az ELTE-n és a BME-n Budapesten illetve a Szegedi és a Pécsi Tudományegyetemeken is. Facebook csoportjuk itt érhető el : [link] , de a honlapon (www.mafihe.hu) is vannak elérhetőségek.


Én BME-sként tevékenykedtem az egyesületben, nagyon jófej emberekről van szó :) Ha felveszed velük a kapcsolatot, ezen négy egyetemről biztosan szívesen mesélnek!


Sok sikert a felvételihez!

2013. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen:D
2013. febr. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!